Баща на 35 деца от Пакистан си търси четвърта жена като част от изпълнение на плана му да стане родител на 100 отрочета.
Полигамията е рядкост в мюсюлманската страна и затова амбицията на Сардар Ян Мохамед Килджи е трудно изпълнима. Той е на 46 години и възприема като религиозен дълг да създаде възможно най-голям брой деца.
Въпреки съмненията пакистанецът твърди, че помни имената на децата си и рядко ги обърква. Трите му настоящи съпруги нямат нищо против начинанието му и го подкрепят, а голямато семейство живее в хармония и разбирателство, но Килджи предпочита да не показва често членовете му пред любопитни репортери.
При полигамните бракове най-потърпевши са жените и децата, смятат специалисти и активисти от организации за защита на правата.
В Пакистан на мъжете е позволено да имат най-много четири съпруги, като за всеки следващ брак трябва да получат разрешение от първата, а многоженството да бъде разрешено и от арбитражен съвет.
Заради забраната за медийни изяви, която им е наложил, жените на пакистанеца не могат да споделят какъв е животът им в многолюдното семейство, което живее в колиба от кал с пет спални.
Две от най-големите деца на Килджи, начело с дъщеря му Шагуфта Насрин, подкрепят амбицията на баща си за толкова много деца. 13-годишният Мохамед Еса се гордее с баща си, иска да му подражава и се е зарекъл да надмине постижението му по брой на децата.
Пакистанецът твърди, че е квалифициран медик и работи в клиника за по-леки заболявания, която обаче е нерегламентирана. Най-често той лекува пациентите от главоболие.
Въпреки че не се оплаква от липса на пари, не е ясно как средствата му стигат за издръжка на увеличаващото се семейство в страна, която има висока раждаемост и на жена се падат средно по три деца.
Най-голямото дете в семейството е на 15 години, а най-малките се раждат в разстояние на шест дни през март.
Всичките си бракове той дължи на родителите си, които участват в уреждането им. На 26-годишна възраст сключва първия си брак, а след пет месеца – останалите два. С четвъртия брак вече става популярен в социалната мрежа и от цял Пакистан към него заваляват предложения за брак.